Apie HOBIJ

Why

„HOBIJ tiki, jog visi turime teisę į visavertį ir aprūpintą gyvenimą. Mes tikime, jog žmonės, būdami laimingi, kartu sukuria geresnį pasaulį. Štai kodėl mes siūlome „flex“ darbuotojams galimybę kurti savo ateitį, aprūpindami juos darbu ir būstu. Tai savaime suprantama: jei jūs, kaip darbdavys, kviečiate žmogų dirbti, juk, be abejo, prisiimate ir šią atsakomybę? Štai kodėl mes darome viską, kad kuo geriau pasirūpintume šiais žmonėmis.“ 

Pagrindinės vertybės

LOJALUMAS

HOBIJ yra kaip šeima. Nesvarbu, ar dirbate pačioje HOBIJ. Ar esate klientas, ar tiekėjas. Ar dirbate su mumis kaip „flex“ darbuotojas. Mes garantuojame, kad visada pastebėsite ir pajusite, kad tikrai esate šeimos narys.

AMBICIJA

HOBIJ labai vertina ambiciją. Žmonės yra kaip augalai: jei neaugi, pradedi lėtai mirti. Mes, žinoma, norėtume pastarąjį dalyką dar kiek atidėti. Štai kodėl mes padedame jums, kur tik galime, tobulėti. 

SOCIALUMAS

“A happy flex worker makes a better world” („Patenkintas „flex“ darbuotojas sukuria geresnį pasaulį“) Laikydamiesi šio šūkio, „flex“ darbuotojui HOBIJ skiria pagrindinį dėmesį. Tai yra svarbi pagrindinė sąlyga, kuria mes visur remiamės. To paties požiūrio tikimės ir iš savo klientų bei tiekėjų. 

TIKSLINGUMAS

Yra daug dalykų, kurių galite įsigyti daugiau nei jau turite, bet laikas nėra vienas iš jų. Štai kodėl mes visada dirbame tikslingai ir su dalykiška nuostata. Taip pat orientuodamiesi į rezultatus, nes laikas, kaip sakoma, - pinigai. Bet ... laikas taip pat yra klestėjimas ir laimė. Svarbiausia, nepamirškime šito.

HUMORAS

Taip, esame lojalūs, socialūs, orientuoti į tikslus ir ambicingi. Bet mes tikrai neužmirštame, kad dirbti turi būti ir smagu! Humoras leidžia pažvelgti į dalykus iš kitos perspektyvos ir sustiprina tarpusavio ryšį. Tačiau niekada neturi būti juokiamasi kito sąskaita.

Aistra

Paprastai žmonėms patinka ką nors daryti, kai jiems gerai sekasi. Jie tai daro aistringai. Taigi svarbu - mes galvojame - kad teisingi žmonės būtų tinkamai išdėstyti.

Never stop growing

Mūsų misija yra kurti žmonėms prasmingą ateitį.

Augimas yra mums pats svarbiausias dalykas. Mes skatiname savo „flex“ darbuotojus išnaudoti visas savo galimybes. Mes padėsime Jums siekti jūsų tikslų ir jūsų įmonės plėtros ambicijas.

Social

KONTAKTAI

Mes norėtume su jumis susisiekti. Turite dar klausimų dėl (tarptautinio) personalo įdarbinimo ar vienos iš mūsų laisvų darbo vietų? Atsiųskite mums Whatsapp žinutę ar el. laišką su savo klausimais. Net jei norite tik susipažinti.

Atsiųskite mums Whatsapp žinutę ar el. laišką su savo klausimais. Net jei norite tik susipažinti.