Never Stop Growing Academy

HOBIJ šūkis yra: pradėkite su „Never Stop Growing“, ir rezultatas bus - „Pioneers at Work“. Jei sujungsite šiuos du šūkius, negalėsite paneigti, kad HOBIJ yra organizacija, įgalinanti žmonių tobulėjimą naujoviškais būdais. Juk žmonių lygis lemia ir organizacijos lygį. Kad vyktų augimas, žmonės turi turėti galimybę patys augti. Augti ne tik asmeniškai, bet ir profesionaliai. Mes tai įgaliname savo „Never Stop Growing Academy“ (NSG Academy). Mūsų akademijoje siūlome mokymo kursus, kurie patenkina mūsų klientų ir mūsų „flex“ darbuotojų poreikius. Mūsų pasiūla nuolat plečiama.

Mūsų „flex“ darbuotojams

Mes atsižvelgiame į jūsų žinias, kompetencijas ir ambicijas. Kas, jei kliento poreikiai ir jūsų kompetencijos nevisiškai sutampa, arba norite persikvalifikuoti, kad padidintumėte savo karjeros galimybes, o gal norite norite pakelti kvalifikaciją, kad būtumėte dar produktyvesni? Tuomet jūs galite lankyti norimus kursus mūsų NSG akademijoje. Prašome susisiekti su mumis ir aptarti galimybes.

paprašykite daugiau informacijos apie kursus

Mūsų klientams

Ar daug laiko praleidžiate apmokydami naujus kolegas, ar naujų darbuotojų kompetencijos nepakankamai atitinka norimą lygį, ar pasiūla rinkoje tokia menka, kad negalite tinkamai užpildyti laisvų darbo vietų? Tam turime sprendimą. Savo NSG akademijoje siūlome platų kursų ir apmokymų spektrą, tenkinantį mūsų klientų poreikius. Tokiu būdu mes garantuojame, kad yra pakankamai kvalifikuotų darbuotojų pasiūla, kurie gali pradėti dirbti mūsų klientams po labai riboto apmokymo laiko. 

Jei norėtumėte su mumis aptarti savo norus, susisiekite su mumis dabar.

paprašyti daugiau informacijos