Istorija

Keletas išbrokuotų „Campina“ pieno bendrovės stalų, planas veikti nestandartiškai IR nemažas kiekis optimizmo. Toks buvo įdarbinimo agentūras HOBIJ pagrindas 1995 m. gegužės 8 d. Ir tai, kad tuo metu Brabanto Veghel mieste (kuris ir šiaip jau nėra labai didelis) jau buvo apie 23 laikinojo įdarbinimo agentūrų, steigėjų Hano van Horen (HO iš HOBIJ) ir Peterio Bijvelds (BIJ iš HOBIJ) sėkmės sulaikyti nesugebėjo. Iš pradžių daugiausia savo regione. 

Tuo metu Han van Horen turėjo kelerių metų personalo administratoriaus ir personalo reikalų vadovo patirtį. Štai kodėl pirmiausia dėmesys bus skiriamas darbuotojų laikinam įdarbinimui ir komandiravimui. Laikinieji darbuotojai, kurie neturi savo transporto? Jokių problemų. Jei reikia, Hanas ir Peteris patys nuveža juos pas klientą ir parveža namo. Tai būdinga darbo atmosferai HOBIJ. Iki šios dienos taip pat: esame draugiški, bet pasiruošę bemat kibti į darbą. 
 

Pirmas persikraustymas

Po dvejų metų pirmasis HOBIJ biuras jau per mažas, ir mes persikeliame į didesnį pastatą. Taip pat plečiamas paslaugų spektras: įdarbinimas ir atranka, perkvalifikavimas, instruktavimas ir mokymas, psichologiniai tyrimai ir personalo konsultacijos. HOBIJ mes darome viską. Be pagrindinės buveinės Veghel, taip pat atsidaro filialai Best, Dongen, Cuijk, Nijmegen, Woerden, Goirle, Schijndel, Uden ir Wijchen. 

2006 m. Peter Bijvelds pasitraukė iš valdybos ir vadovų komandos, nes norėjo tęsti savo karjerą sporto pasaulyje. Todėl Han van Horen toliau bus vienintelis direktorius. Po kelerių metų Van Horen taip pat perima Peterio akcijų paketą. 2007 m. HOBIJ apyvarta pasiekė aukščiausią lygį, o rezultatas - rekordinis. Bet tuomet kaip tik įvyksta ekonominė krizė. Didžiausias HOBIJ klientas bankrutuoja. Ir to pasekmės yra gerai jaučiamos. O kas dabar?
 

Audros skėtis

HOBIJ reakcija po trumpo apmąstymo laikotarpio? Audros skėtis. Šis novatoriškas keleto Delfto studentų produktas naudojamas kaip metafora projekto grupėje, kurios tikslas yra perorientuoti organizaciją ir strategiją. Mes nusprendžiame grįžti prie šaknų, kurios HOBIJ jau nuo pat pradžių buvo stiprios: laikinas įdarbinimas ir komandiravimas. Beveik visa kita veikla nutraukiama, o pagrindinė įdarbinimo kryptis perkeliama į kitas Europos Sąjungos šalis. Migrantus, kurie nekantrauja pradėti dirbti maisto, technikos ir logistikos srityse, HOBIJ nukreipia į Nyderlandų įmones, kurios taip pat pageidauja tokio tipo darbuotojų. 
 

Naujas dėmesio centras

Tarptautinis įdarbinimas buvo HOBIJ veiklos dalis jau nuo 1998 m., tačiau tik nedideliu mastu. Tačiau nuo 2008 m. pagrindinis dėmesys bus skiriamas „Experts in European Workforce“ (Europos darbo jėgos ekspertams). Tam HOBIJ reikalingas ir naujas darbo metodas. Biurų skaičius Nyderlanduose sumažinamas iki kelių regioninių biurų, tačiau filialai įsteigiami Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Vengrijoje. 

2009 m. persikeliame į naują pagrindinę buveinę Veghel - buvusį „ABN-AMRO“ pastatą. Pastatą, į kurį Hanas kaip mažas berniukas ateidavo beveik kiekvieną dieną. Dėl to, kad ilgus metus šiame pastate dirbo jo tėvas. Be to, tai visai šalia senosios Hano pradinės mokyklos. Ir tai iš tikrųjų apibūdina HOBIJ esmę: augimą. Niekada nenustokite augti - tai šūkis, pagal kurį HOBIJ mąsto ir veikia. Augti. Nebūtinai tapti didžiausiu, bet nenustoti plėtotis, gilintis, tobulėti. 

Ir pasirodo, kad tai yra šūkis, kuris veikia. Pažodžiui. Kiekvieną dieną mūsų klientams dirba 3000 „flex“ darbuotojų iš visų Europos šalių. HOBIJ auga sparčiai. Ir mūsų požiūriu, būtent tai ir yra gyvenimo esmė. Mūsų „flex“ darbuotojams, klientams ir HOBIJ. Mūsų tikslas yra prisidėti prie šio augimo!