PASLAUGOS

Padėk savo organizacijai augti

HOBIJ specializacija yra kvalifikuoto ir motyvuoto personalo įdarbinimas ir atranka. Technikos, logistikos ir (maisto) pramonės sektoriuose. Kartu su klientais mes aktyviai apgalvojame jų ilgalaikio personalo poreikio tenkinimą. 

Augimas yra mums pats svarbiausias dalykas. Ne veltui mūsų šūkis yra “Never Stop Growing“ („Niekada nenustokite augti“) Mes skatiname savo „flex“ darbuotojus išnaudoti visas savo galimybes. Tokiu būdu mes palaikome asmeninį jūsų personalo augimą ir jūsų įmonės augimo ambicijas. 

HOBIJ stiprybė yra atsakingai vykdoma darbdavio pareiga. Esame lojalūs savo „flex“ darbuotojų darbdaviai. Tuo pačiu esame patikimi jūsų organizacijos partneriai, kurie perima visus darbdavio įsipareigojimus. 
 

Mūsų „flex“ darbuotojai visada yra pirmoje vietoje

Svarstydami apie tai, kaip patobulinti savo paslaugas, pirmiausia norime viršyti klientų lūkesčius. Ir mes tai darome visų pirma rūpindamiesi savo „flex“ darbuotojais. Tai gali atrodyti šiek tiek keista, bet tai tikrai veikia. Ką mes bedarytume, mūsų „flex“ darbuotojai yra pirmoje vietoje. Nes mes tikime, kad laimingas ‘flex” darbuotojas tiesiog geriau dirba. Mes siūlome „flex“ darbuotojams galimybę kurti savo ateitį. Tai darome, aprūpindami juos darbu ir pastoge.
 
Praktiškai tai reiškia, kad mes tikimės padaryti mūsų “flex“ darbuotojus laimingus leisdami jiems daryti tai tai, kas jiems gerai sekasi. Mes suteikiame galimybę “flex“ darbuotojams maksimaliai panaudoti savo žinias ir įgūdžius. Todėl svarbu atidžiai išnagrinėti, kurias pareigas konkrečiai reikia užpildyti. Ir kokių įgūdžių tam reikia. Kai tai jau žinome, nuspręsime, kuris iš mūsų “flex“ darbuotojų tam labiausiai tinka. Ar jis atitinka visus darbo reikalavimus? Jei atsakymas yra „ne“, “flex” darbuotoją apmokysime. Rezultatas? „Flex“ darbuotojai, kurie iškart gali pradėti produktyviai dirbti.