Patariamoji valdyba

HOBIJ patariamoji valdyba (PV) yra vadovybės kontaktinis punktas strateginio planavimo klausimais. Pagrindiniai keturi tikslai yra šie:

  • Konsultavimas įmonės vizijos ir strategijos kūrimo klausimais. Trumpalaikiam, vidutinės trukmės ir ilgalaikiam laikotarpiui;
  • Išklausyti ir patarti direkcijai kasdienės veiklos klausimais;
  • Patarti direkcijai renkantis tinkamiausią organizacinę struktūrą;
  • Efektyviai palaikyti gerą valdymą ir saugoti įmonės identitetą, tęstinumą ir plėtrą

Patariamąją tarybą sudaro Toine Roks, Marc van Stratum ir Gys Driessen.

Toine Roks

„Niekada nenustok mokytis. Kiekvieną kartą tai kelias į asmeninį tobulėjimą.“
 
Devintame dešimtmetyje Toine Roks pradėjo buhalterio asistento karjerą. Tačiau netrukus jis šį darbą paliko tapdamas dešiniąja savo tėvo ranka, kai buvo įsteigiama „Roks Montage Holland“ įmonė Sprundelyje. Turėdamas finansinį išsilavinimą, jis padėjo įmonei augti ir plėtotis. Ir sėkmingai. Maždaug trylika metų jis vadovavo įmonei, kuri įgijo nemažą įtaką pramonės srityje - su maždaug 85 darbuotojais ir 28 mln. guldenų apyvarta. 

2001 m. „Heijmans NV“ panoro jo įmonę perimti. Perėmimas, sudarius gerus susitarimus tiek dirbusių žmonių, tiek įmonės labui, turėjo teigiamos įtakos tiek verslui, tiek asmeniniam augimui. Po perėmimo Roks su biuru persikėlė į Roterdamą. Ten Toine vadovavo „Heijmans BV“ pramonės paslaugų skyriui. Be abejo, jam reikėjo gerokai prisitaikyti atvažiavus iš Brabanto į tolimąjį Roterdamą. Bet žvelgiant atgal, tai buvo svarbus jo gyvenimo momentas, kuris jį tik sustiprino. Roterdamo patirtis padėjo jam išmokti aiškaus valdymo stiliaus. 

Kai „Heijmans BV“ pramonės paslaugų skyrių atskyrė „SPIE Nederland BV“ vardu, Toine suvokė, kad viską galima ir dar labiau pagerinti. Nuo 2008 m. Toine Roks buvo „SPIE“ pramonės skyriaus direktorius. Pareigos, kurias jis iki šiol tebevykdo su dideliu entuziazmu ir aistra. „Nuo šeimos verslo iki biržoje prekiaujančios įmonės, po to darbas Roterdame, o paskui dar ir pardavimas privačiam kapitalui - visa tai suteikė daug mokymosi galimybių“, - sako Roks. Niekada nenustok mokytis. Kiekvieną kartą tai kelias į asmeninį tobulėjimą. Mokaisi tiek bendraudamas su kitais žmonėmis, tiek ir kitais būdais. Tai suteikia naują perspektyvą ir padeda judėti pirmyn. Bendrovė ne tik kaskart pasikeitė, bet ir tobulėjo.“
 

Marc van Stratum

„Geri santykiai ir tarpusavio pasitikėjimas“
 
Šeima ir geri santykiai Markui yra labai svarbūs. Todėl jis didžiuojasi savo šeima. Jis jau daugiau nei 30 metų yra susituokęs su Christi, ir kartu jie turi tris vaikus. Nuo 2018-ųjų  liepos jis gali didžiuotis būdamas anūko Jopo seneliu. Marcui labai svarbūs tarpusavio santykiai, tiek privačioje, tiek verslo srityje.

Būdamas jauniausias vaikas iš penkių, Marcas nesekė savo tėvo pėdomis. Vietoj kelių statybos, jis nusprendė gilintis į savo susidomėjimo sritį - verslo ekonomiką. Po aukštesniųjų ekonomikos ir administracijos studijų Marc 1985 m. pradėjo dirbti ir toliau studijavo, kad taptų atestuotu buhalteriu (Registeraccountant). 1991 m. jam buvo suteiktas RA titulas, o 1992 m. jis tapo (bendra)savinink(i)u. Iki 2017 m. vis vis dar dirbo buhalteriu. Būdamas 50 metų jis pradėjo ir baigė verslo vertintojo kursus. Po to jis taip pat atliko specializaciją ir tapo registrų vertintoju (RV).

Dirbdamas buhalteriu, jis galėjo įkišti nosį daugelio įmonių (ypač „MKB“) vidaus virtuvę. Jis buvo daugelio verslininkų ir savininkų gerbiamas patarėjas verslo ir privačiais klausimais. Todėl, kad padėti žmonėms ir organizacijoms yra jo aistra. Ir tą aistrą bei patirtį jis naudoja ir savo dabartinėse pareigose: jis vadovauja tarptautinei kompanijai, kuri siekia sukurti idealią darbo vietą monitorių operatoriams/duomenų analistams. 

„Aš visada siekiu bendradarbiavimo su kelių disciplinų atstovais tam, kad ekspertų grupė sudarytų stiprią komandą. Štai kodėl asmeniniai santykiai ir tarpusavio pasitikėjimas man yra tokie svarbūs.“ Jis mėgsta sportuoti, mieliausiai su šeima ar draugais. Marcas taip pat yra kai kurių ne pelno fondų valdybos narys, rūpinasi mokykla Gambijoje ir yra kelių patariamųjų valdybų narys, tarp jų ir „HOBIJ“.
 

Gys Driessen

„Svarbu įkvėpti žmones, kad jie panaudotų savo talentą“
 
Gys užaugo Veghel mieste, pietinėje krantinėje (Zuidkade). Ir yra vietinio vamzdžių verslininko Jan Driessen sūnus. Dabar jis gyvena Rosmalen mieste ir yra susituokęs su Monique. Yra penkių vaikų tėvas ir trijų anūkų senelis. Driessen puikiai baigė vidurinę mokyklą Zwijssen kolegijoje, o po to studijavo teisę Tilburge. Po to jis greitai priėjo prie išvados, kad personalo valdymas yra ta profesija, kuri geriausiai atitinka jo polinkius. 

Sukaupęs patirties personalo valdymo srityje, būdamas 37 metų jis tapo Tilburgo „Fuji Film“ personalo valdymo direktoriumi. „Fuji“ devizas buvo pasiekti maksimalų žmonių potencialą. Po šešiolikos metų jis pradėjo savo verslą ir tapo „Stratos“ savininku. Tai koučingo ir karjeros orientavimo agentūra. Jo agentūra turėjo Veghel mieste daug puikių klientų. Prieš ketverius metus jis nusprendė grįžti į personalo valdymą, tapdamas „Radboudumc“ įmonės Nijmegene personalo valdymo direktoriumi. 

„Žmonių tobulinimas yra mano aistra. Maloniausia, kai matai, kaip žmonės švyti, kai jie turi galimybę dirbti jiems tinkantį darbą. Ir kad galėtum jiems vadovauti, turi iš pats daug iš savęs reikalauti. Žinoma, glaudžiai derinant su tuo, ko reikia organizacijai. Darbas „Fuji“, „Stratos“ ir dabar „Radboudumc“ yra tai, kas mane verčia judėti į priekį. Esu įsitikinęs, kad tai yra ir HOBIJ vertybių pagrindas ir kasdienio sunkaus darbo tikslas. Būdamas patariamosios tarybos nariu, norėčiau panaudoti savo patirtį jūsų puikios organizacijos labui!“