Sertifikatai

Manome, kad svarbu, jog personalo, kurį siunčiame klientams, įgūdžiai būtų aukščiausios kokybės. Mes taip pat nuolat stengiamės jūsų „flex“ darbuotojams būti patikimi ir atsidavę darbdaviai. Žemiau galite perskaityti, kaip mes tai darome.

 
ABU (VISUOTINĖ LAIKINOJO ĮDARBINIMO AGENTŪRŲ ASOCIACIJA)

Esame prisijungę prie Visuotinės laikinojo įdarbinimo agentūrų asociacijos (VLĮAA - Algemene Bond Uitzendondernemingen). Kaip VLĮAA narė, mes turime atitikti aukštus kokybės reikalavimus saugos, elgesio taisyklių, darbo sąlygų ir socialinio draudimo įmokų bei mokesčių mokėjimo srityse. Tokiu būdu galite būti tikri, kad, ieškodami jums tinkamo personalo, turite reikalą su patikimu parneriu.
ABU svetainė »

 
„BEST MANAGED COMPANY“ (GOLD MEMBER)

HOBIJ daugelį metų iš eilės buvo išrinkta geriausiai valdoma bendrove („best managed company“). Dėl šios priežasties esame viena geriausiai valdomų bendrovių Nyderlanduose.
 „Deloitte“ svetainė »

 
„STICHTING NORMERING FLEXWONEN“ (LAIKINŲJŲ DARBUOTOJŲ APGYVENDINIMO STANDARTŲ FONDAS)

Gavę „Stichting Normering Flexwonen“ pripažinimą mes parodome, kad su savo laikinaisiais darbuotojais elgiamės gerai ir atsakingai. Ir kad mūsų apgyvendinimas atitinka visus reikalavimus. Apgyvendinimo standartai yra nustatyti VLĮAA kolektyvinėje darbo sutartyje laikinojo įdarbinimo agentūrų darbuotojams ir NBBU kolektyvinėje darbo sutartyje laikinojo įdarbinimo agentūrų darbuotojams.
SNF svetainė »

 
„FD GAZELLE“

Dėl spartaus pastarųjų metų augimo ir geros mūsų organizacijos finansinės sveikatos turime teisę į „FD Gazelle“ vardą. Vadovaudamosios sumania strategija, įmonės, apdovanotos „FD Gazelle“ vardu auga sparčiau nei rinka. HOBIJ sėkmė paaiškinama kursu, kuris buvo suplanuotas pastaraisiais metais. 
FD svetainė »

 
SNA (DARBO SĄLYGŲ STANDARTŲ FONDO) KOKYBĖS ŽENKLAS

Mes turime SNA (Stichting Normering Arbeid) kokybės ženklą NEN 4400-1. Šiuo kokybės ženklu mes parodome, kad esame tinkamas darbdavys ir pasirenkame sąžiningą konkurenciją. Bendradarbiavimas su HOBIJ remiantis šiais kriterijais reiškia, kad jūs, kaip laikinojo darbo nuomininkas, esate atleidžiami nuo bet kokios atsakomybės.
Čia atsisiųskite mokesčių inspekcijos brošiūrą..

 
VCU (SAUGOS IR SVEIKATOS APSAUGOS SERTIFIKATAS)

Turėdami VCU (Veiligheid en gezondheid checklist uitzendorganisaties) sertifikatą, pabrėžiame, kad jūsų „flex“ darbuotojų sauga ir sveikata yra svarbiausias mūsų prioritetas. Mūsų saugos valdymo sistema atitinka visus VCU reikalavimus. Mes taip pat gerai informuojame savo „flex“ darbuotojus apie saugų ir sveiką darbą, prižiūrime jų darbą ir užtikriname, kad jie turėtų visas reikiamas apsaugos priemones.
VDU svetainė »

 
„EURES“

HOBIJ didžiuojasi „EURES“ naryste. HOBIJ „EURES“ narystės dėka turi prieigą prie CV duomenų bazės. Tai suteikia mums pranašumą rinkoje. Mes visada turime naujausią informaciją apie dabartinę ES darbo rinką. Bendradarbiaudama su „EURES“, HOBIJ gali bandyti naujus įdarbinimo kanalus. Mes taip pat galime panaudoti „EURES“ žinias ir patirtį. 
EURES svetainė »