darbdaviams

Pasaulyje, kuriame, atrodo, viskas vyksta greičiau ir darbo ieškotojai kelia vis daugiau reikalavimų, jūs, Nyderlandų verslininkai, turite ir toliau daryti viską, kad išsilaikytumėte. Norite užtikrinti tęstinumą su nuolatine darbuotojų grupe. Tuo pačiu metu taip pat norisi kuo geriau organizuoti didžiausio aktyvumo ir ramesnius momentus. Tam jums reikia lankstaus personalo.  Tačiau jūs taip pat žinote, kad šioje srityje žmonės dažnai keičiasi ir ne visada būna patikimi. Taigi, kaip ir kur galite rasti gerus ir kvalifikuotus žmones, kurie pritaptų prie jūsų įmonės kultūros?

HOBIJ reaguoja į šį poreikį. Mes esame agentūra, kuri tikrai žino, ko reikia įmonėms personalo valdymo atžvilgiu ir kaip tinkamai organizuoti „flex“ darbo padalinį. Mes neduodame melagingų pažadų. Mes tiesiog teikiame reikiamą paramą, suteikdami puikią (laikiną) darbo jėgą iš Nyderlandų ir Europos. Ir jei būtinas apmokymas, mes pasirūpiname ir juo.
Kurioje srityje jūsų įmonė beveiktų, HOBIJ visada turės tinkamą sprendimą.

Pagrindinės vertybės

LOJALUMAS

HOBIJ yra kaip šeima. Nesvarbu, ar dirbate pačioje HOBIJ. Ar esate klientas, ar tiekėjas. Ar dirbate su mumis kaip „flex“ darbuotojas. Mes garantuojame, kad visada pastebėsite ir pajusite, kad tikrai esate šeimos narys.

AMBICIJA

HOBIJ labai vertina ambiciją. Žmonės yra kaip augalai: jei neaugi, pradedi lėtai mirti. Mes, žinoma, norėtume pastarąjį dalyką dar kiek atidėti. Štai kodėl mes padedame jums, kur tik galime, tobulėti. 

SOCIALUMAS

“A happy flex worker makes a better world” („Patenkintas „flex“ darbuotojas sukuria geresnį pasaulį“) Laikydamiesi šio šūkio, „flex“ darbuotojui HOBIJ skiria pagrindinį dėmesį. Tai yra svarbi pagrindinė sąlyga, kuria mes visur remiamės. To paties požiūrio tikimės ir iš savo klientų bei tiekėjų. 

TIKSLINGUMAS

Yra daug dalykų, kurių galite įsigyti daugiau nei jau turite, bet laikas nėra vienas iš jų. Štai kodėl mes visada dirbame tikslingai ir su dalykiška nuostata. Taip pat orientuodamiesi į rezultatus, nes laikas, kaip sakoma, - pinigai. Bet ... laikas taip pat yra klestėjimas ir laimė. Svarbiausia, nepamirškime šito.

HUMORAS

Taip, esame lojalūs, socialūs, orientuoti į tikslus ir ambicingi. Bet mes tikrai neužmirštame, kad dirbti turi būti ir smagu! Humoras leidžia pažvelgti į dalykus iš kitos perspektyvos ir sustiprina tarpusavio ryšį. Tačiau niekada neturi būti juokiamasi kito sąskaita.

Aistra

Paprastai žmonėms patinka ką nors daryti, kai jiems gerai sekasi. Jie tai daro aistringai. Taigi svarbu - mes galvojame - kad teisingi žmonės būtų tinkamai išdėstyti.

Why

„HOBIJ tiki, jog visi turime teisę į visavertį ir aprūpintą gyvenimą. Mes tikime, jog žmonės, būdami laimingi, kartu sukuria geresnį pasaulį. Štai kodėl mes siūlome „flex“ darbuotojams galimybę kurti savo ateitį, aprūpindami juos darbu ir pastoge. Tai savaime suprantama: jei jūs, kaip darbdavys, kviečiate žmogų dirbti, juk, be abejo, prisiimate ir šią atsakomybę? Štai kodėl mes darome viską, kad kuo geriau pasirūpintume šiais žmonėmis.“ 

Teminiai projektai

„Modexpress“

„Modexpress“

Logistika ir pramonė
Bendradarbiavimas su „Modexpress“ yra puikus geros kliento ir HOBIJ sinergijos pavyzdys. Iš „flex“ darbuotojų sulaukiame daug teigiamų atsiliepimų apie esamą darbo atmosferą ir siūlomas galimybes. Mes gerai pažįstame vienas kitą, taigi randame reikiamą personalą, kuris atitinka bendrovės darbo kultūrą ir paskatas.
„Van Grinsven“ plieno konstrukcijos

„Van Grinsven“ plieno konstrukcijos

Technika
 „Van Grinsven“ įmonei Veghel mieste suradome darbo planuotoją. Norėdami suteikti papildomą paramą klientui, mes jiems sukūrėme vaizdo įrašą apie reikiamus atlikti darbus. Nufilmuodami įvairias darbų planuotojo užduotis ir kontaktinius momentus, mes sugebėjome suteikti kandidatams geresnį vaizdą apie šias pareigas. Norite sužinoti apie rezultatą?