Ar jūs ieškote logistikos ar pramonės darbuotojų?

Viena iš sričių, kurioje HOBIJ pozicija itin stipri, yra logistika ir pramonė. Čia taip pat mes garantuojame savo klientams tęstinumą sukurdami tvirtą „flex“ padalinį, kuriame dirbtų tiek Nyderlandų, tiek ES darbuotojai. Jums, kaip verslininkui, yra svarbu, kad šitaip yra garantuojama gamybos apimtis pagal jūsų grafiką ir galimybes. HOBIJ jus paremia visais personalo valdymo klausimais. Ir jei būtinas apmokymas, mes pasirūpiname ir juo.

Teminiai projektai

„Modexpress“

„Modexpress“

Logistika ir pramonė
Bendradarbiavimas su „Modexpress“ yra puikus geros kliento ir HOBIJ sinergijos pavyzdys. Iš „flex“ darbuotojų sulaukiame daug teigiamų atsiliepimų apie esamą darbo atmosferą ir siūlomas galimybes. Mes gerai pažįstame vienas kitą, taigi randame reikiamą personalą, kuris atitinka bendrovės darbo kultūrą ir paskatas.
Projektų įgyvendinimo komanda „Ingram“

Projektų įgyvendinimo komanda „Ingram“

Logistika ir pramonė
Paprastai mūsų įmonėje „Ingram“ Waalwijk mieste dirba 150 žmonių. Bet didžiausio aktyvumo metu mes turime papildomai įdarbinti iki 500 žmonių. Nemažas iššūkis, kurį puikiai organizuoja mūsų specialiai sukurta projektų komandą.

Never stop growing

Teminiai straipsniai

Olympia MTB

Olympia MTB

Nuo 2020 m.pradžios HOBIJ yra kalnų dviračių komandos „Olympia“ rėmėja. Tai yra didelio potencialo jaunų dviratininkų komanda. 
 
AANtWERK

AANtWERK

HOBIJ remia „inkliuzinį verslumą“, kuris reiškia, kad mes suteikiame galimybę sunkiau įdarbinamiems žmonėms vėl dalyvauti darbo procese. Mes tai darome bendradarbiaudami su „IBN“, „Weener XL“, „WSD“.

Recruiter

Susisiekite su mumis

Mes randame geriausią logistikos ir pramonės personalą jūsų organizacijai. Norite sužinoti apie mūsų paslaugas ar darbo metodą? Tada nedvejodami susisiekite su mumis. Tai galite padaryti naudodami kontaktinę formą arba išsiųsdami prašymą paskambinti. Mūsų technikos srities klientų vadybininkai susisieks su jumis kuo greičiau, kad suplanuotų įvadinį susitikimą. Jūsų nurodytoje vietoje ar mūsų biure.