Ar jūs ieškote techninio personalo?

Viena iš sričių, kurioje HOBIJ pozicija itin stipri, yra technika. Čia taip pat mes garantuojame savo klientams tęstinumą sukurdami tvirtą „flex“ padalinį, kuriame dirbtų tiek Nyderlandų, tiek ES darbuotojai. Jums, kaip verslininkui, yra svarbu, kad šitaip yra garantuojama gamybos apimtis pagal jūsų grafiką ir galimybes. HOBIJ jus paremia visais personalo valdymo klausimais. Mes taip pat organizuojame techninius kursus savo „Never Stop Growing Academy“.

Teminiai projektai

„Van Grinsven“ plieno konstrukcijos

„Van Grinsven“ plieno konstrukcijos

Technika
 „Van Grinsven“ įmonei Veghel mieste suradome darbo planuotoją. Norėdami suteikti papildomą paramą klientui, mes jiems sukūrėme vaizdo įrašą apie reikiamus atlikti darbus. Nufilmuodami įvairias darbų planuotojo užduotis ir kontaktinius momentus, mes sugebėjome suteikti kandidatams geresnį vaizdą apie šias pareigas. Norite sužinoti apie rezultatą?
Būsto projektai „Tautus“

Būsto projektai „Tautus“

Technika
Įvairiems būsto projektams aplink Fryzijos sostinę Leeuwardeną atlikti HOBIJ „išsiuntė“ elektrikų grupę, kuri ištisus metus ant stogų montuos saulės baterijas. 

Never stop growing

Teminiai straipsniai

Olympia MTB

Olympia MTB

Nuo 2020 m.pradžios HOBIJ yra kalnų dviračių komandos „Olympia“ rėmėja. Tai yra didelio potencialo jaunų dviratininkų komanda. 
 
AANtWERK

AANtWERK

HOBIJ remia „inkliuzinį verslumą“, kuris reiškia, kad mes suteikiame galimybę sunkiau įdarbinamiems žmonėms vėl dalyvauti darbo procese. Mes tai darome bendradarbiaudami su „IBN“, „Weener XL“, „WSD“.

Recruiter

Susisiekite su mumis

Mes randame geriausią technikos personalą jūsų organizacijai. Norite sužinoti apie mūsų paslaugas ar darbo metodą? Tada nedvejodami susisiekite su mumis. Tai galite padaryti naudodami kontaktinę formą arba išsiųsdami prašymą paskambinti. Mūsų technikos sektoriaus klientų vadybininkai susisieks su jumis kuo greičiau, kad suplanuotų įvadinį susitikimą. Jūsų nurodytoje vietoje ar mūsų biure.