David Olah

Function: „FLEX“ darbuotojas
Nelabai žinojau, ko tikėtis, kai atvykau dirbti iš Slovakijos į Nyderlandus. Bet HOBIJ man labai padėjo susiorientuoti. Aš niekada nebuvau susidūręs su tokia gera agentūra kaip HOBIJ. Darbas Nyderlanduose tikrai pakeitė mano gyvenimą. 

Dabar galiu finansiškai palaikyti savo motiną, o taip pat nusipirkti dalykų, kurių visada norėjau. Pirmą kartą po daugelio metų galiu pradėti taupyti. Arba palepinti save naujais firminiais batais. Jei būčiau toliau dirbęs Slovakijoje, šito niekada nebūčiau pasiekęs.  
 

"HOBIJ suteikė man naujų galimybių gyvenime"

Papildoma darbo patirtis
Per visą tą laiką dirbdamas Nyderlanduose per HOBIJ, aš jau įgijau daug darbo patirties. Pavyzdžiui, galiu dirbti su dangomis ir pakuotėmis. Tačiau taip pat daug išmokau bendraudamas su kolegomis ir dirbdamas komandoje. 

Norėčiau padėkoti dar keliems žmonėms
Dabar mano gyvenimas yra labai geras, ir esu už tai dėkingas savo „flex“ vadovui Rensui bei HOBIJ. Tačiau taip pat labai džiaugiuosi, kad aš, būdamas užsienietis, galiu atvykti į Nyderlandus ir čia dirbti. Tai suteikia man ir daugeliui kitų emigrantų daug naujų galimybių. Ir noriu visiems už tai padėkoti.
 

Ar norite dirbti technika srityje?