Emilie Verhagen

Function: Surinkimo darbuotoja
Per draugus aš patekau į HOBIJ ir „Modine“. Savo „flex“ vadovės Gaby Vlasman entuziazmo dėka, aš greitai buvau tikra, kad „Modine“ man bus tinkama darbo vieta. Gaby mane visiškai palaiko ir padeda man, kur tik įmanoma. Tiek darbe, tiek asmeniškai. Ir man tai labai patinka.

„Modine“ aš taip pat niekad nesu paliekama viena.  Mano kolegos yra nepaprastai draugiški ir visada pasiruošę padėti, kai aš ko nors nesugebu išsiaiškinti. Jie yra ne tik kolegos - čia suradau daug naujų draugų. Ir todėl aš visada einu į darbą su maloniu jausmu. Ir taip - jau 2,5 metų.
 

„Kolegų dėka aš jaučiuosi visiškai kaip namuose taip vadinamame „vyrų pasaulyje“ - technikos srityje.

Jei man reikėtų apibūdinti savo darbą vienu sakiniu, sakyčiau: „Aš gaminu automobilių radiatorius“. Aš aptarnauju mašinas, kurios surenka, išbando ir supakuoja automobilių radiatorius. Kadangi turiu techninį išsilavinimą, faktiškai galiu dirbti bet kurioje gamyklos vietoje. Tai yra garantija, kad „Modine“ man visada bus darbo.

Augimo galimybės?
Paprastai tau, kaip laikinam darbuotojui, neleidžiama valdyti mašinų „Modine“. Bet kadangi aš turiu techninių įgūdžių, manau, jie man padarė išimtį. Jie davė man galimybę valdyti mašinas. Tai suteikia man daugiau pasitikėjimo. Daugiausiai dėl to, kad man visada bus darbo, nes galiu dirbti bet kurioje gamyklos vietoje. 
 

Ar norite dirbti technika srityje?