Laisvos darbo vietos logistikos ir pramonės srityse

HOBIJ visuomet suras jums darbą, kuris tinka jums ir jūsų ambicijoms. Pateikęs paraišką į vieną iš mūsų laisvų darbo vietų logistikos ir pramonės srityse, galite per HOBIJ įsidarbinti kaip elektrikas, gamybos darbuotojas, keltuvo vairuotojas, surinkimo darbuotojas, mašinų operatorius ar rietuvo vairuotojas. Nesvarbu, ar keliems mėnesiams, ar ilgesniam laikui. 

Ką daryti, jei šiuo metu tinkamo darbo logistikoje ar pramonėje nėra paskelbta, tačiau vistiek norėtumėte įsidarbinti su HOBIJ pagalba? Atsiųskite atvirą paraišką ir mes kartu ieškosime jūsų idealaus (papildomo) darbo. 
 
   

JŪSŲ DARBAS NENUOKITE?

Registruodamiesi „Hobij“, mes mielai galime padėti rasti naują ir tinkamą darbą.

REGISTRUOKIS DABAR

Darbas žinomiems prekių ženklams

HOBIJ tarpininkaujant galite dirbti geriausioms savo regiono logistikos ir pramonės bendrovėms. Netoli - tiesiog jūsų regione. Norėtumėte dirbti „Sligro“, „Vos Logistics“ ar „Modexpress“? Peržiūrėkite laisvas darbo vietas ir kreipkitės. Arba susisiekite su mumis ir mes kartu nuspręsime, kuris klientas jums labiausiai tinka, atsižvelgiant į jūsų norus ir ambicijas.

Never stop growing

APGYVENDINIMAS

„Never stop growing“ („Niekada nenustokite augti“) yra mūsų šūkis. Šūkis, kurio kiekviena raidė yra įrašyta į HOBIJ ir visų mūsų darbuotojų genetinį kodą. Augsime kartu, jei pasižadėsime nesustoti, bet vis žengti toliau. Mes tai darome patys, tai daro įmonės, su kuriomis bendradarbiaujame, ir tai daro „flex“ darbuotojai, dirbantys mums diena iš dienos. Šią nuostatą skatiname, aprūpindami „flex“ darbuotojus patogiu būstu. Be to, mes organizuojame jiems transportą, dokumentus ir kitus administracinius reikalus. 

Skaityti daugiau

HOBIJ AKADEMIJA 

Savo akademijoje mes apmokome jus atlikti įvairias pareigas. Nuo suvirintojo iki krautuvo vairuotojo, nuo techniko iki administracinio padėjėjo. Čia taip pat svarbiausias šūkis - „Never Stop Growing“ („Niekada nenustokite augti“). Mes siūlome jums galimybę pakelti savo kvalifikaciją ar net persikvalifikuoti norima linkme. Paskui kartu su savo karjeros patarėju jūs planuojate savo ateitį. O būtent, jūs žengiate tolesnį savo karjeros žingsnį. 

Skaityti daugiau

TRANSPORTAS

Mes stengiamės apgyvendinti savo „flex“ darbuotojus arti darbo vietos, kad jie turėtų galimybę važiuoti į darbą dviračiu ar visi kartu mūsų siūlomu HOBIJ automobiliu. Mes tai darome, nes, mūsų nuomone, būti geru darbdaviu yra itin svarbu. Mes, HOBIJ komanda, pagrįstai galime pasakyti, kad imamės visų įmanomų žingsnių, rūpindamiesi savo personalu. Mūsų galutinis tikslas? Optimizuoti mūsų „flex“ darbuotojų pasitenkinimą darbe.

Skaityti daugiau