Uitgelicht

Temos

Olympia MTB

Olympia MTB

Nuo 2020 m.pradžios HOBIJ yra kalnų dviračių komandos „Olympia“ rėmėja. Tai yra didelio potencialo jaunų dviratininkų komanda. 
 
AANtWERK

AANtWERK

HOBIJ remia „inkliuzinį verslumą“, kuris reiškia, kad mes suteikiame galimybę sunkiau įdarbinamiems žmonėms vėl dalyvauti darbo procese. Mes tai darome bendradarbiaudami su „IBN“, „Weener XL“, „WSD“.
Rob Houtkamp

Rob Houtkamp

Aš, kaip „Banketgroep“ sandėlio vadovas, su HOBIJ kontaktuoju ne kiekvieną dieną. Nepaisant to, visada gali su kuo nors susisiekti, ir žmonės iš tikrųjų kartu su manimi bando surasti geriausią sprendimą.
Nauji HOBIJ automobiliai

Nauji HOBIJ automobiliai

Žinoma, mes neleisime jums eiti į darbą pesčiomis. Taigi, jei neturite automobilio, mes pasirūpinsime jūsų transportu. Kaip jums patinka „Peugeot 108“ su oro kondicionieriumi?! Ir jei leisite kolegoms važiuoti su jumis, gausite papildomą kompensaciją.
Sveiki atvykę į Nyderlandus

Sveiki atvykę į Nyderlandus

ES „flex“ darbuotojams, naujai atvykusiems į Nyderlandus, mes teikiame patarimus ir gudrybes, kad jų laikas Nyderlanduose būtų kuo įdomesnis ir lengvesnis. Aptariame kultūros ir įstatymų bei reglamentų skirtumus. Mes taip pat mokome juos svarbiausių nyderlandų kalbos žodžių ir pateikiame nuorodų, kaip smagiai praleisti laiką.
Walter Pepers

Walter Pepers

Walter buvo vienas pirmųjų laikinų HOBIJ darbuotojų. Maždaug po 25 metų vėl kalbamės su juo, kad sužinotumėme, kaip jam sekasi dabar.
Astrid Hendriks

Astrid Hendriks

Astrid buvo viena iš pirmųjų HOBIJl aikinų darbuotojų. Maždaug po 25 metų ji vis dar dirba pas tą patį darbdavį. Nebe kaip laikina darbuotoja, o pagal sutartį su sporto mokykla.
Julius Tomkevicius

Julius Tomkevicius

Džiaugiuosi galėdamas padėti naujiems „flex“ darbuotojams ir supažindinti su darbu bei gyvenimu Nyderlanduose. Iš patirties žinau, kad pirmą kartą atvykus į Nyderlandus, iškyla daug klausimų.
Anne Verschuuren

Anne Verschuuren

„Aš turiu labai puikią klientų grupę. Viskas vyksta sklandžiai, o „flex“ darbuotojai taip pat yra patenkinti. Žmonės yra savo vietoje. Ir kai matai, ko gali pasiekti tavo globojamas „flex“ darbuotojas ... Tuomet pagalvoji: Taip, dėl to aš ir dirbu! “
„FlexHomies“ platforma

„FlexHomies“ platforma

„FlexHomies“ yra platforma, per kurią namų savininkai išnuomoja gyvenamąjį plotą užsienio darbuotojams. Šiuolaikiška koncepcija, kuria mes padedame spręsti socialinius iššūkius, tokius kaip vienatvė, senėjanti visuomenė ir migrantų darbuotojų apgyvendinimas. Tai mes darome tiesiog apgyvendindami žmones kartu.
„FlexExchange“ platforma

„FlexExchange“ platforma

HOBIJ leidžia verslininkams susisiekti per platformą, kur jie gali suderinti savo per mažą ar per didelį darbo jėgos pareikalavimą.