„FlexHomies“ platforma

„FlexHomies“ platforma

Published:
„FlexHomies“ yra platforma, per kurią namų savininkai išnuomoja gyvenamąjį plotą užsienio darbuotojams. Šiuolaikiška koncepcija, kuria mes padedame spręsti socialinius iššūkius, tokius kaip vienatvė, senėjanti visuomenė ir migrantų darbuotojų apgyvendinimas. Tai mes darome tiesiog apgyvendindami žmones kartu. 

 

HOBIJ poruoja migrantą su „jaukaus“ būsto savininku

Įdarbinimo agentūros turi būti vis išradingesnės, norėdamos pritraukti užsienio darbuotojus. Jei atkreipėte dėmesį į mūsų „Kodėl“ rubriką, jūsų nenustebins, kad mes ėmėmės iniciatyvos sukurti internetinę platformą, skatinančią privačius asmenis išsinuomoti kambarius užsienio „flex“ darbuotojams. Tokiu būdu pastarieji gali mažiau populiarų grupinį apgyvendinimą namuose, viešbučiuose ir atostogų parkuose iškeisti į olandišką „jaukumą“ su didesniu privatumu.

Užsienio darbuotojai šito tikrai nori. Be to, jie labiau linkę ilgiau pasilikti Nyderlanduose, jei jie čia geriau jaučiasi. Apgyvendinimo patogumas tam tikrai padeda.

Šachmatų partija

Tam tikriems atrinktiems darbuotojams suteikiama prieiga su kodu prie platformos, kur jie gali prisistatyti. "Daugelis potencialių nuomotojų nežino, kad dauguma laikinųjų darbuotojų yra draugiški, nuoširdūs ir gana gerai apmokyti, kad jie nuoširdžiai domisi Nyderlandų kultūra." Jie atvyksta ne tik dirbti - buvimas užsienio šalyje jiems yra ir nuotykis. Tuo tarpu nuomotojai gali uždirbti papildomų (neapmokestindamų) pajamų ir tuo pačiu praskaidrinti savo vienatvę „jaukumą kuriančiais“ socialiniais kontaktais. Platformoje rodomi idiliški vaizdai su vyresnio amžiaus olandais, kurie kartu su savo jaunesniais nuomininkais gamina valgį, geria kavą ar žaidžia šachmatais.

Pagal taškų sistemą mes patikriname, ar nuomos kaina yra „pagrįsta“. Bet mes nesikišame į susitarimus dėl nuomos sutarties ir mokėjimo. Tai priklauso nuo nuomotojo. Mes norime, kad šios koncepcijos dėka būtų suburti skirtingi žmonės.

Pradėjome 2020 m. sausio mėn., o jau turime pirmąsias poras: patenkintus nuomotojus ir laimingus „flex“ darbuotojus. Tai ir yra mūsų tikslas.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba prisiregistruoti kaip nuomotojas, apsilankykite  flexhomies.com.